MENÜ

blog

fabrika günlüğü

# Bir Web Siteniz Olmalı Neden? Müşterileriniz de tıpkı sizin gibi çok yoğunlar ve bireysel mutlulukları için seçimlerinde en yüksek verimi ve doyumu elde etmenin peşindeler. Sizden istedikleri sadece bir web adresi! Tamam, anlattıklarınız ilgilerini çekti ama şimdi çok meşguller, size adapte olabilecekleri zaman en fazla 10 dakika!
# Responsive Tasarım Nedir Web sitelerinin mobil cihazlarla uyumluluğu anlamına gelen responsive tasarım internet sitelerinin tablet, telefon, bilgisayar gibi faklı platformlarda nasıl görünmesi gerektiğini ayarlayabilmemize olanak sağlayan bir tür css yöntemidir.
# Web Standartları ve Önemi Web tabanlı içerin oluşturulmasında ve tarayıcı tarafından yorumlanmasında kullanılan teknolojiye web starndartları denmektedir.
# Bilgisayarda ‘dokunmadan işlem’ devri Bilgisayarda, dokunmadan, el ve parmak hareketleriyle işlem yapma devrini başlatacağı belirtilen cihaz bu hafta piyasaya çıkıyor.
# Arama Motorlarında üst sıralara yükselmenin kriterleri nedir? Arama motorlarında yükselmenin bir çok kriteri mevcuttur.
# En Çok İşe Yarayan 10 Google Servisi Google’ın arama dışında depolama hizmetlerinden sosyal ağa birçok farklı hizmet sunduğunu biliyoruz. Şirket, bize bir belge düzenleme, video yükleme ve bir e-posta hizmeti de sunuyor
# Tipografik Kahramanlar Moldova'lı artist Midu1995, süper kahramanlar ve kötülerin tipografik illüstrasyonlarını yapıyor.