MENÜ

ekibimiz

kim bu adamlar?

Remzi ÖZGEN

Remzi ÖZGEN

Founder / Kurucu

2002 yılından 2011 yılına kadar ulusal ve yerel ajanslarda Grafikerlik ve Reklam Editörlüğü yapan 2010 yılından bugüne kadar UI/UX/Interaction konularında kendini geliştiren ve uzmanlaşan, aynı zamanda kurumlar için çözüm ve tasarım modelleri üreten Remzi ÖZGEN 2011 yılında FikriFabrik.com'u kurarak çalışma hayatına burada devam etmektedir.

Nur Seçil

Nur Seçil

Manipulist

Sanatla küçük yaşlardan beridir ilgileniyor. Daha küçük bir çocukken bulabildiği her boş alanı karalama ve boyama hastalığı vardı. Bu takıntılı hastalık büyüdüğünde de devam etti ve üniversitede güzel sanatlar eğitimini bitirmesine neden oldu.. Aslında eğitiminde geleneksel resmin tadıyla ve öğretilebilirliğiyle yoğruldu. Dijital sanata ise geleneksel resimde kendisine yardımcı olması açısından başladı. Taslaklarını ps de oluştururken bu büyülü alana kaydı. Zamanla bırakamayacağı bir tutku haline gelmesi gecikmedi. Kendisini en güçlü hissettiği yer bu dünya. Müşterilere sunduğu sıra dışı manipülasyon tasarımlarıyla profesyonel ekbimizin bi parçası.

Aslı Bağdadioğlu

Aslı Bağdadioğlu

Seslendirmen

Haber spikerliğiyle başlayan radyoculuk yerini seslendirmeye bırakırken sektörde 7.yıl da yurt dışı ve yurt içinde haber,belgesel seslendirme,santral seslendirme gibi bir çok alanda mikrofonun başında...

Siz de ekibimize katılın!
Uygun iş ilanı yok!